Kontakt

 

Kontakta oss gärna via telefon eller mejla oss på info@stadax.com

Stadax Betongteam AB
Vagnvägen 16, 432 32 Varberg
Telefon: 0340-878 90 (Växel, administration och fakturaärenden)

Maila din faktura till oss på info@stadax.com

 

Välkommen!

 

kontakt-stadax

VD

Henric Kärrstedt
+46 (0)10-495 26 81
hk@stadax.com

Personalansvar/Administration

Brita Kärrstedt
010-495 26 80
bk@stadax.com

Försäljning

Folke Nordin
010-495 26 82
folke.nordin@stadax.com

Ingmar Bergman
Rådgivning, Utveckling
010-495 26 98
ib@stadax.com

Henric Kärrstedt
010-495 26 81
hk@stadax.com

Projektledning/Arbetsplanering

Royne Hagman
010-495 26 83
royne.hagman@stadax.com

Administration/Ekonomi

Gunilla Andréasson
Telefon 0340-878 90
ga@stadax.com

Pia Kaskela
Telefon 010-495 26 84
pia@stadax.com

Hanna Kärrstedt
Telefon 010-495 26 97
hanna@stadax.com

IT / Ordersystemet™

Henric Kärrstedt
Marknad/Försäljning/Kvalitet & Miljö
010-495 26 81
hk@stadax.com

Medarbetare/Arbetsledning

Royne Hagman
Arbetsledare
010-495 26 83
royne.hagman@stadax.com

Kjell Eriksson
010-495 26 85
kjell.eriksson@stadax.com

Fredrik Johansson
010-495 26 89
fredrik.johansson@stadax.com

Viktor Johansson
010-495 26 91
viktor.johansson@stadax.com

Saman Gafor
010-495 26 90
saman.gafor@stadax.com

Martin Andersson
010-495 26 99
martin.andersson@stadax.com

Ernesto Cabrera
010-495 26 88
ernesto.cabrera@stadax.com

Marvin Cabrera
010-495 26 95
marvin.cabrera@stadax.com

Robert Johansson
010-495 26 96
robert.johansson@stadax.com

Emil Alekov-Perchinkov
010-495 26 94
emil.alekov@stadax.com

Ventislav Alekov-Perchinkov
010-495 26 87
ivo@stadax.com

Anton Kärrstedt
010-495 26 92
anton.karrstedt@stadax.com

Jimi Frölinghaus
0768-18 51 09 (växelnummer kommer inom kort)
jimi.frolinghaus@stadax.com

Verkstad/Service

Emil Alekov-Perchinkov

010-495 26 94
emil.alekov@stadax.com

KLICKA HÄR

för att få snabb hjälp!

Stäng

    Fyll i kontaktformuläret, så kontaktar vi dig så snarast möjligt.

    Företag:
    Kontaktperson:
    Email:
    Adress:
    Telefon:
    Projektnamn:
    Typ av objekt: (Industri, Publik miljö, Privatbostad, etc) :
    Antal kvadratmeter:
    Projektets adress:
    Nedan markerar jag vad jag vill ha hjälp med:
    Jag vill renovera ett gammalt golvJag vill behandla ett nygjutet golvJag önskar framslipad ballastJag önskar ingen synlig ballast/stenHögblanktMattSidenmattNaturstenslipning/renoveringFörbättrat fläckskydd
    Uttryck dina tankar och önskemål här: